Formularze sprawozdań - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Telekomunikacja > Działalność telekomunikacyjna > Formularze sprawozdań
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Formularze sprawozdań

2017-08-02
logo
Prezes UKE wzywa operatorów do przekazania informacji w zakresie wolumenu ruchu oraz przychodów z realizacji usług w roamingu międzynarodowym

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej działając zgodnie z przepisami prawa1  zwraca się z prośbą o przekazanie informacji w zakresie wolumenu ruchu oraz przychodów z realizacji usług telekomunikacyjnych w roamingu międzynarodowym. za następujące okresy:

2017-06-20
raporty
Informacje o ruchu i przychodach operatorów świadczących usługę roamingu międzynarodowego

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wzywa operatorów do przekazania informacji dotyczących wolumenu ruchu, przychodów oraz innych danych zawartych w kwestionariuszu1

2017-04-28
logo
Wezwanie do przekazania informacji w zakresie wolumenu ruchu oraz przychodów z realizacji usług w roamingu międzynarodowym

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, w oparciu o obowiązujące przepisy1, wzywa operatorów do przekazania informacji w zakresie wolumenu ruchu oraz przychodów z realizacji usług w roamingu międzynarodowym.

2017-01-16
zegar
Obowiązek informacyjny przedsiębiorców telekomunikacyjnych za rok 2016

Przypominamy o obowiązku przedłożenia przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych sprawozdania z działalności telekomunikacyjnej Prezesowi Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

2016-11-30
Formularz sprawozdawczości roamingowej
Formularz sprawozdawczości roamingowej

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wzywa operatorów do przekazania informacji w zakresie wolumenu ruchu oraz przychodów z realizacji usług w roamingu międzynarodowym.

2016-10-03
formularze
Formularz sprawozdawczości roamingowej

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wzywa operatorów do przekazania informacji w zakresie wolumenu ruchu oraz przychodów z realizacji usług w roamingu międzynarodowym.

2016-03-09
foto archiwum UKE
Harmonogram zbierania danych

Prezentujemy zestawienie wzorów formularzy i roczny harmonogram przekazywania danych przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych na potrzeby raportów i analiz prowadzonych przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

2015-04-23
Bez barier_strona internetowa_plakat
Obowiązki przedsiębiorców telekomunikacyjnych wobec osób niepełnosprawnych

Prezes UKE wzywa dostawców publicznie dostępnych usług telefonicznych do przedstawienia informacji dotyczących świadczenia przez nich udogodnień dla osób niepełnosprawnych.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.
Informacje o ochronie danych osobowych.