Informacja dla abonentów Vectone Mobile - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Konsument > Poradniki > Informacja dla abonentów Vectone Mobile
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Informacja dla abonentów Vectone Mobile

CIK bez numeru
W związku z docierającymi do Urzędu Komunikacji Elektronicznej informacjami, że usługi Vectone Mobile są niedostępne dla użytkowników końcowych, z uwagi na zawieszenie świadczenia usług hurtowych na rzecz Mundio Mobile Sp. z o.o. (operatora Vectone Mobile) przez partnera infrastrukturalnego Spółki, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej - z uwagi na realne zagrożenie interesów użytkowników końcowych - prowadzi obecnie postępowanie wyjaśniające w tym zakresie.

 

Użytkownicy Vectone Mobile, zarówno w sprawie braku możliwości wykorzystania zakupionych doładowań jak i reklamacji z żądaniem wypłaty odszkodowania z tytułu niewykonania/braku świadczenia usług przez dostawcę (w tym przypadku Mundio Mobile), powinni kontaktować się ze Spółką drogą pocztową i przesyłać reklamację na adres: Mundio Mobile Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa lub elektronicznie: support@vectonemobile.pl. Korespondencja ta może być również kierowana do wiadomości UKE.

Abonenci operatora Vectone Mobile, którzy ubiegają się o zwrot niewykorzystanych środków, pozostałych w dniu zawieszenia świadczenia usług na rzecz abonentów – według zapewnień Spółki – otrzymają taki zwrot na podane konto bankowe.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Informacji Konsumenckiej UKE pod numerem telefonu: 801 900 853 (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora telekomunikacyjnego) lub: 22 53 49 174, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:15 - 16:15.
 
Autor informacji: (Renata Piwowarska) / (2016-02-25)
Udostępnienie informacji: (Monika Lewińska) / (2016-02-25 10:42)
Ostatnia zmiana: (Monika Lewińska) / (2016-02-25 14:25)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.
Informacje o ochronie danych osobowych.