Projekty dofinansowane przez UE - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Sprawy międzynarodowe > Projekty dofinansowane przez UE
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Projekty dofinansowane przez UE

2016-12-21
UKE
Realizacja projektu „Budowa platformy e-usług Urzędu Komunikacji Elektronicznej” zbliża się do końca

W ostatnim czasie prowadzone były bardzo intensywne prace nad projektem. Ich wynikiem jest wykonanie kilku modułów składających się na platformę e-usług Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwaną systemem EPL.

2016-06-06
Unia Europejska-flaga
Realizacja Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Działanie 4.1 Sprawne zarządzanie i wdrażanie POPC, Polska Cyfrowa / Poddziałanie 4.1.1 Wsparcie instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu.

2016-06-04
Unia Europejska flaga
Realizacja Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Działanie 4.1 Sprawne zarządzanie i wdrażanie POPC, Polska Cyfrowa/ Poddziałanie 4.1.1 Wsparcie instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu

2015-12-17
Unia Europejska_flaga
Działania Prezesa UKE wspierające potencjalnych beneficjentów działania 1.1 POPC w związku z przygotowanymi „Wymaganiami dla sieci NGA – POPC”

14 grudnia 2015 r. Urząd Komunikacji Elektronicznej zorganizował warsztat pt. „Dostęp hurtowy i narzędzia do wyznaczania obszarów konkursowych w POPC”. Warsztat cieszył się dużym zainteresowaniem przyszłych beneficjentów, ostatecznie wzięło w nim udział 92 przedstawicieli potencjalnych wnioskodawców działania 1.1 POPC.

2015-10-01
POPC_logo
Pierwszy nabór wniosków w ramach POPC

30 września 2015 r. Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło nabór wniosków w trybie konkursowym dofinansowanie realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach I Osi priorytetowej POPC – „Powszechny dostęp do szybkiego internetu”, działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

2015-04-27
Logo UKE
Realizacja założeń projektu OSMON

Protokół z prezentacji dla projektu „Rozbudowa i rozszerzenie możliwości pomiarowych i informacyjnych Ogólnopolskiego Systemu Monitoringu Widma Radiowego pracującego w sieci Urzędu Komunikacji Elektronicznej”.

2015-04-03
Logo UKE
Prezentacja założeń projektu OSMON

OSMON - rozbudowa i rozszerzenie możliwości pomiarowych i informacyjnych ogólnopolskiego Ogólnopolskiego Systemu Monitoringu Widma Radiowego pracującego w sieci informatycznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

2014-06-17
Flaga EU
PLI CBD: Zaproszenie do sporządzenia informacji niezbędnych do ustalenia wartości zamówienia publicznego

Urząd Komunikacji Elektronicznej w związku z przygotowywanym postępowaniem o udzielenie zamówienia na „Audyt bezpieczeństwa oraz przygotowanie do certyfikacji Systemu PLI CBD” zaprasza zainteresowane podmioty do zapoznania się z załączoną informacją o zakresie świadczonych usług oraz przesłania informacji nt. danych Wykonawcy i szacunkowych cen usług.

2014-06-06
Logo UKE
Urząd Komunikacji Elektronicznej podpisał umowę na budowę platformy e-usług (EPL)

W dniu 5 czerwca 2014 r. została podpisana umowa z SMT Software spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytowo – akcyjną, z siedzibą przy ul. Generała Tadeusza Kościuszki 29, 50-011 Wrocław. 

2014-04-10
Flaga EU
Informacja bieżąca na temat realizacji projektu „Budowa platformy e-usług UKE” EPL

Urząd Komunikacji Elektronicznej realizuje projekt „Budowa platformy e-usług Urzędu Komunikacji Elektronicznej", który pozwoli na dostosowanie Urzędu do wymagań nowoczesnej, elektronicznej gospodarki oraz do zmian w przepisach prawa, które wprowadzają obowiązek realizowania spraw wnoszonych przez klientów, w formie elektronicznej.

2013-02-28
PLICBD2 - rozbudowa systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych

Celem projektu PLICBD2 jest rozbudowa zarządzanego przez Prezesa UKE systemu PLI CBD umożliwiająca wymianę informacji pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków związanych z przenoszeniem numerów telefonicznych.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.
Informacje o ochronie danych osobowych.