Rynek dostępu do Internetu - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Telekomunikacja > Internet > Rynek dostępu do Internetu
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Rynek dostępu do Internetu

2017-08-10
logo
COCOM – lipiec 2017

Prezes UKE wzywa do przekazania danych dotyczących szerokopasmowego dostępu do Internetu. Dane zbierane są w związku z obowiązkiem współpracy Prezesa UKE z Komisją Europejską. Wezwanie dotyczy wyłącznie przedsiębiorców telekomunikacyjnych, którzy otrzymają pisma wzywające do przesłania danych.

2015-10-07
Logo UKE (polskie)
Stanowisko Prezesa UKE

Nowe Stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie świadczenia przez Jednostki Samorządu Terytorialnego bezpłatnej lub za opłatę niższą niż cena rynkowa usługi dostępu do sieci Internet na podstawie art. 7 Megaustawy.


2015-05-15
Laptop z internetem
Analiza cen usług stacjonarnego dostępu do Internetu w Polsce

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej prezentuje Analizę cen usług stacjonarnego dostępu do Internetu w Polsce. Opracowanie zostało przygotowane na podstawie cenników i regulaminów aktualnych na dzień 19 marca 2015 r.

2014-03-26
Grafika Internet
Analiza cen usług dostępu do Internetu stacjonarnego w Polsce

Prezes UKE prezentuje analizę cen usług dostępu do Internetu stacjonarnego w Polsce, opracowaną na podstawie cenników operatorów telekomunikacyjnych.

2013-04-22
mobilny internet penetracja 1
Analiza cen mobilnego Internetu w Polsce

Przedmiotem analizy są ceny usługi mobilnego Internetu w Polsce, w oparciu o kalkulację średniego miesięcznego kosztu ponoszonego przez użytkownika końcowego oraz wynikającą z tego rzeczywistą cenę 1 GB transferu danych.

2010-06-02
Analiza cen usług stacjonarnego dostępu do Internetu w Polsce na tle krajów Unii Europejskiej

Celem załączonej analizy jest porównanie cen detalicznych za dostęp do Internetu w krajach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Została także określona pozycja Polski oraz proponowane kroki regulacyjne w tym zakresie.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.
Informacje o ochronie danych osobowych.